Аварії знеструмили 15 населених пунктів на Львівщині

09:15 14 серпня 2017 р.

У неділю, 13 серпня, на території Львівської області сталися п’ять порушень у роботі систем електропостачання.

Зокрема, о 08:55 унаслідок аварії обладнання трансформаторної підстанції, були знеструмлені частина вулиць Замарстинівської, Медової й Мулярської у Галицькому районі Львова, яким повернули електропостачання о 15:00.

У Яворівькому районі о 13:10 через пошкодження в електромережах були знеструмлені п’ять сіл. Зокрема, Рулево й Черчик – повністю, а Оселя, Чолгині ц Рогізно – частково.

Селам Черчик, Рогізно, Оселя відновлено о 22:34 електропостачання за резервною схемою, роботи з відновлення електропостачання в Рулево та Чолгині будуть продовжені в понеділок, 14 серпня.

У Жовківському районі о 15:58 через пошкодження в електромережах (обрив фазного дроту повітряної лінії) було частково знеструмлене село Воля-Висоцька, якому повернули електропостачання о 18:19.

Також у Жовківському районі о 16:15 аварія на повітряній лінії були знеструмлені сім сіл. Зокрема,  Бірки, Магерів, Зашків і Завадів – повністю, а Городжів,  Хітрейки й Цитуля – частково. Селам Бірки, Магерів, Зашків,  Городжів,  Хітрейки й Цитуля повернули електропостачання о 18:34, а роботи з відновлення електропостачання селу Завадів будуть продовжені в понеділок, 14 серпня.

У Самбірський район о 17:02 через пошкодження в електромережах (впало дерево на дроти повітряної лінії) було частково знеструмлене село Михайлевичі. Роботи з відновлення йомуелектропостачання будуть продовжені в понеділок, 14 серпня.

Про це повідомили сьогодні, 14 серпня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу