Аварія на водогоні у Львові змінила маршрути трамваїв

19:30 14 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

У «Львівелектротрансі» запевнили: «Рух трамваїв за звичним маршрутом буде відновлено після завершення ремонтних робіт».

У Львівській міськраді повідомили у вівторок, 14 лютого: «Сьогодні о 14:40 надійшла інформація від ЛКП «Львівелектротранс» про витік води між трамвайними коліями на перехресті вулиць Івана Франка й Князя Романа. Ремонтна бригада виїхала на місце для обстеження аварії, однак приступила до виконання ремонтних робіт о 17.00 після отримання дозволу про призупинення руху транспорту та погодження зміни руху трамваїв».

Відтак, у зв'язку з ліквідацією аварійної ситуації, зі 17.00 припинено подачу води в центральну частину міста, обмежену проспектом Свободи, площею Міцкевича, вулицями Театральною, Галицькою, Валовою, Братів Рогатинців, Підвальною й Руською, площею Ринок, вулицямиСтароєврейською й Лесі Українки, площами Данила Галицького й Торгова та прилеглими до них вулиці. У ЛМКП «Львівводоканал» повідомили також: «На жаль, сьогодні мешканці центру потерпають без води, оскільки вдень ми ліквідовували аварію на вулиці Галицькій і завершили роботи о 16-й годині. Зараз для проведення ремонту на Івана Франка знову змушені зупинити водопостачання. Ми докладемо максимум зусиль, щоб усунути аварію якнайшвидше».

Натомість у диспетчерській службі ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з ремонтними роботами на водогоні на вулиці Івана Франка, з 15.50 електротранспорт, який курсує по вулицею Івана Франка, їздить за зміненим маршрутом. Зокрема, трамвай №8 – з вулиці Довженка до академії мистецтв, №1 – з вокзалу на вулицю Пасічну (маршрутом трамвая №2), №9– з вокзалу на вулицюжПасічну, №5 – з вулиці Торф’яної до церкви святої Анни (вулицею Городоцькою), а трамваї №3, №4 та №11 не курсують.

Про це повідомили сьогодні, 14 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Рух трамваїв за звичним маршрутом буде відновлено після завершення ремонтних робіт».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів