Аварійні об’єкти у Львові загрожують обвалами

14:00 11 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик і голова Франківської райадміністрації Львова Орест Тимчишин звернулися до міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з проханням про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Про це повідомили в середу, 11 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт потребує окремо стояча одноповерхова будівля тиру на території середньої загальноосвітньої школи №75 імені Лесі Українки на вулиці Караджича, 7. Вартість – 157 тисяч гривень».

Начальник управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик зазначила: «На території середньої загальноосвітньої школи №75 в аварійному стані перебуває окремо стояча одноповерхова будівля тиру. Виявлено значне руйнування окремих ділянок несучих стін, повністю зруйновані парапетні стіни, покрівля в непридатному стані. Загальний технічний стан цього приміщення є незадовільний, а окремих конструктивних елементів – аварійний і загрожує обвалом».

Зоряна Довганик доповнила: «У травні 2018 року було проведено обстеження цього приміщення, і надано висновок щодо виведення з аварійного стану цієї будівлі. Для цього нам потрібно 157 тисяч гривень. Це приміщення може використовуватися для навчально-освітніх потреб – там є тир і майстерні».

«Проведення аварійно-відновлювальних робіт потребує й підпірна стінка між житловими будинками №31 і 29 на вулиці Сахарова. Вартість – 530 тисяч гривень», – поінформували також у міськраді.

Голова Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин розповів: «14 червня 2018 року внаслідок затяжних дощів стався обвал підпірної стінки між житловими будинками 31 і 29 на вулиці Сахарова. Наступного дня було проведено комісійне обстеження із залученням фахівців департаменту житлового господарства, управління надзвичайних ситуацій, проектної організації, і було встановлено, що ситуація може становити загрозу як для мешканців будинку, так і для будинків, які розташовані поруч, оскільки ґрунти є нестійкими, і зсування цієї прибудинкової території на сьогодні продовжується. Тому було скликано позачергове засідання районної комісії, і за її рекомендаціями було розроблено кошторисну документацію. Прошу підтримати комісію виділення 530 тисяч гривень. на проведення робіт. Будинок поки що жодних наслідків зсуву не відчув, але якщо ми будемо затягувати, і будуть дощі, тоді верхній будинок може почати сунутися».

dailylviv.com

До теми

09:06 15 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові водоканал возитиме воду водовозками. Перелік вулиць

Сьогодні ЛМКП «Львівводоканал» буде проводити ремонтні роботи на водомережах. Внаслідок планових робіт буде призупинено подачу води до частини вулиць міста. Роботи триватимуть 15 червня з 10.00 до 24.00 год.

Рубрика: Ситуації

20:53 14 червня 2021 р.

Оголошено переможця на посаду голови Львівської митниці

Державна митна служба оприлюднила результати конкурсів на посади керівників 14 регіональних митниць, які були оголошені у квітні цього року. Переможців обирали за результатами тестування та співбесіди. Переможцем на посаду начальника Львівської митниці визначено мешканця Києва Іллю Ніжнікова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу