Аудитори недорахувалися в 24-й бригаді зі Львівщини майже п’яти мільйонів гривень

13:15 7 серпня 2017 р.

Міністр оборони України доручив провести детальну перевірку.

У міністерстві оборони України повідомили сьогодні, 7 серпня: «У ході проведення планового аудиту в 24-й окремій механізованій бригаді (місце постійної дислокації – Яворів у Львівській області. «ЩЛ»), було виявлено ряд порушень, які призвели до втрат на суму майже 5 мільйонів гривень. Основна сума порушень, а це понад 4,2 млн. гривень, пов’язана із «безпідставним завищенням обсягів та вартості послуг із харчування». Зокрема, за даними аудиту, впродовж 2016 року щоденно безпідставно перебували на триразовому харчовому забезпеченні від 200 до 450 офіцерів та контрактників. Викликає сумніви й той факт, що зафіксована майже 100-відсоткова явка на прийоми їжі у підрозділі офіцерів та контрактників, навіть у вихідні та святкові дні», – поінформували також у міністерстві.

«Окрім цього, в ході аудиту було виявлено понад 433 тисячі гривень незаконних витрат на виплату заробітної плати. Ці кошти виплачено військовослужбовцям, які рахуються такими, що самовільно залишили військову частину й не мають права на отримання грошового забезпечення допоки триває розслідування зазначених фактів. Також виявлено нестачу майна продовольчої служби на суму майже 185 тисяч гривень», – повідомили також у міністерстві.

«Поряд із тим, встановлено порушення, пов’язані з необлікуванням отриманого військового майна, несвоєчасними виплатами грошового забезпечення та інші. У зв’язку із цим, міністр оборони України прийняв рішення провести детальну перевірку виявлених фактів. За результатами роботи комісії від військової служби правопорядку, тилу Збройних Сил та аудиту буде надано оцінку законності прийнятих керівництвом військової частини рішень», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

12:17 26 жовтня 2020 р.

На Львівщині членкиня дільничної комісії втратила свідомість

25 жовтня близько 21.00 у селі Глухів Сокальского району представниці однієї з дільничних виборчих комісій Ользі Масловській стало погано під час підрахунку голосів і вона втратила свідомість.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу