Артилеристи 24-ї бригади зі Львівщини вибороли треті місця на змаганнях в АТО

15:10 8 квітня 2018 р.

У зоні антитерористичної операції визначили кращі артилерійські розрахунки.

Про це повідомили сьогодні, 8 квітня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Високий градус суперництва між артилеристами військових частин, які  виконують бойові завдання на сході України та перебувають в районах відведення, тривав упродовж п’яти днів. До самого оголошення результатів конкурсу суддівська комісія, до якої увійшли кращі офіцери артилеристи АТО, витримувала інтригу та тримала у напрузі всіх його учасників».

«Дванадцять бойових артилерійських розрахунків, зокрема реактивної системи залпового вогню БМ-21 «Град», 122-міліметрової самохідної артилерійської установки 2С1 «Гвоздика», 152-міліметрової самохідної гаубиці 2С3 «Акація» та 122-міліметрової гаубиці Д-30 виборювали право називатись кращими у спеціальній та спортивній номінаціях конкурсу. Артилерійська смуга перешкод, що складалася із дев’яти етапів – стала справжнім випробуванням на фізичну і психологічну витривалість для кожного. Хлопцям доводилось діяти злагоджено і чітко, аби не просто дійти до фінішу – а й досягти якомога кращих результатів», – поінформували також у Міноборони.

У прес-службі міністерства оборони України розповіли також: «Мить істини. На полі, перед бойовою технікою вишикувались учасники. Серед артилеристів-переможців представники танкових, піхотних, десантних частин, а також артилеристи з морської піхоти. Начальник відділу ракетних військ і артилерії штабу АТО оголошує результати. перше місце серед розрахунків 2С1 вибороли артилеристи з Кривого Рогу. Срібло дісталось артилеристам з морської піхоти. Третіми у рейтингу був розрахунок 122-мм самохідної артилерійської установки 2С1 «Гвоздика» із ДШВ».

«Перемогу серед розрахунків 152-мм самохідної гаубиці 2С3 «Акація» здобули представники окремого гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону. Другими були артилеристи одної з механізованих бригад ОК «Захід». А почесне третє місце в артилеристів з окремої механізованої бригади імені короля Данила (з Яворова на Львівшигі. – «ЩЛ»)», – поінформували також у Міноборони.

«Серед учасників на БМ-21 «Град» кращими стали реактивники з морської піхоти. Другими – хлопці з Кривого Рогу. А почесне третє місце здобули реактивники окремої механізованої бригади імені короля Данила. Всі призові місця артилерійських розрахунків 122-мм гаубиці Д-30 – за десантниками із трьох різних бригад», – повідомили також прес-службі міністерства оборони України та опублікували фоторепортаж зі змагань.

dailylviv.com

До теми

16:42 23 жовтня 2021 р.

25 жовтня мобільні групи відзвітують про результати посилення контролю на Львівщині за пасажирськими перевезеннями

У понеділок, 25 жовтня, відбудеться брифінг щодо роботи спільних мобільних груп щодо посилення контролю у сфері пасажирських перевезень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу