Артилерійські боєприпаси росія виробляє втричі швидше і вчетверо дешевше, ніж Захід

19:22 26 травня 2024 р.

Фото до новини

Ці дані підкреслюють серйозну проблему, з якою стикаються Збройні сили України.

Про це повідомило Польське радіо, пише DailyLviv.com. Росія виробляє артилерійські боєприпаси втричі швидше і вчетверо дешевше, ніж Захід. За підрахунками Sky News на основі загальнодоступних даних, очікується, що цього року російські заводи вироблять або відновлять близько чотирьох з половиною мільйона артилерійських снарядів, а європейські країни-члени НАТО та США вироблять менше півтора мільйона снарядів.

З точки зору витрат, було встановлено, що середня вартість виробництва сто п'ятдесяти п'яти міліметрового боєприпасу, яка виробляється в країнах НАТО, становила приблизно 4000 доларів за одиницю. Водночас собівартість виробництва одного снаряду 152-го калібру у Росії становить приблизно 1000 доларів.

Як зазначає Sky News, ці дані підкреслюють серйозну проблему, з якою стикаються Збройні сили України, оскільки вони покладаються на поставки боєприпасів зі Сполучених Штатів і Європи.

Проблема, за даними Sky News, полягає ще й у тому, що на навчаннях українські військові змушені імітувати стрільбу та вперше використовують боєприпаси вже на полі бою.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів