Архітектори забудови у Львові представили її проект

17:30 2 серпня 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

На місці гаражів на вулиці Пекарській можуть збудувати житловий будинок.


Про це повідомили в четвер, 2 серпня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «До 23 серпня триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) на вулиці Пекарській у Львові. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – два роки. Замовником містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР, розробником – Юрій Столяров».

«У рамках громадського слухання першого серпня в актовому залі Личаківської районної адміністрації відбулася інформаційна зустріч з головним архітектором проекту Юрієм Столяровим та співавтором проекту Антоном Коломійцевим. На слуханнях були присутні представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, депутати Львівської міської ради Ігор Зінкевич та Сергій Івах, голова гаражного кооперативу і його юрист, мешканці мікрорайону», – поінформували також на порталі депутатів.

«Автори проекту розповіли про те, що до Львівської міської ради звернулося керівництво автогаражного кооперативу «Під горою Медик» з ініціативою збудувати на території, яку він використовує, житловий будинок для членів кооперативу. Виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення про розроблення детального плану», – розповіли також на порталі депутатів.

Головний архітектор проекту Юрій Столяров зазначив: «Детальний план зараз перебуває на стадії розроблення. Свідомо громадські слухання проводяться у процесі розробки детального плану, щоб, якщо будуть пропозиції, їх ще можна було врахувати. Зараз ці гаражі перебувають в не дуже естетичному вигляді щодо архітектури, не всі пожежні вимоги дотримані. Намір кооперативу – знести гаражі і спорудити будинок із підземним паркінгом».

«Архітектор Антон Коломійцев розповів детально про будинок, який гаражний кооператив планує збудувати. Присутні на слуханнях представники Львівського національного медичного університету (ЛНМУ) імені Данила Галицького наголошували на тому, що «територія запланованої забудови розташована між двома навчальними корпусами ЛНМУ імені Данила Галицького – корпусом нормальної анатомії і хімічним корпусом, тому там не можна проводити будівництв», – поінформували також на порталі депутатів.

«Окрім того, корпуси нормальної анатомії і хімічний є пам’ятками архітектури місцевого значення за такою ж адресою, як вказаний автогаражний кооператив – вулиця Пекарська, 52. Стосовно цих двох корпусів між ЛНМУ імені Данила Галицького і управлінням охорони історичного середовища ЛМР ухвалені охоронні договори на пам’ятки культурної спадщини. Також у цих корпусах знаходяться лабораторії, проводяться досліди з хімічними речовинами, випари яких виводяться через вентиляцію назовні і можуть становити загрозу для здоров’я», – повідомили також на порталі депутатів.

«Відтак, наприкінці зустрічі із проектантом, завідувач сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Дзвенислава Челепіс наголосила на тому, що письмові пропозиції можна подавати до 23 серпня до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: Львів, площа Ринок, 1. Пропозиції можуть подавати фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на цій території; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад», – поінформували також на порталі депутатів.

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

Львівщина є одним із показових регіонів, де робота з подоланням насильства ведеться з особливою завзятістю, - Уляна Дорош

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушення прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

20:32 29 листопада 2021 р.

Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства, - Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу