Архітектор презентуватиме проект забудови у Львові

09:30 8 серпня 2018 р.


Фото: drive.google.com

8 серпня о 18.00 в актовому залі Шевченківської районної адміністрації Львова на вулиці Липинського (№11) розпочнеться зустріч з головним архітектором проекту внесення змін до детального плану території у районі вулиці Липинського.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли, що громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту внесення змін до детального плану території у районі вулиці Липинського у  Львові розпочалося 24 липня, а триватиме до 23 серпня 2018 року.

«У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 39, 4 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ дорівнює розрахунковому терміну генерального плану міста. Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП ДІПМ «Містопроект», – поінформували також у міськраді.

«Пропозиції можна подавати до 23 серпня 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: Львів, площа Ринок, 1. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – Дзвенислава Челепіс телефон – 032 297 57 63)», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:18 7 травня 2021 р.

Тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами

У зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття дороги на вул. Хуторівка перед виїздом на вул. Стрийську, 10 травня тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу