Активісти закликають львів’ян спільно перевіряти стан громадського транспорту

15:28 17 липня 2017 р.


Фото: зі сторінки громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»

Громадська організація «Варта 1» оголосила «Тиждень безпеки руху» в громадському транспорті Львова.

У громадській організації «Варта 1» повідомили, що вона «започатковує «Тиждень безпеки руху» в громадському транспорті міста Лева», а також пояснили: У зв’язку з численними дорожньо-транспортними пригодами з громадським транспортом, в яких останнім часом постраждало та загинуло дуже багато людей, критично важливою стає безпека у транспорті. Отже, пропонуємо читачам долучитися до перевірки, як і стану громадського транспорту так і вмінь та поведінки водіїв. Опісля вся надана інформація буде опрацьована, опублікована та надіслана до АТП з вимогою надання відповідей та дій, які виконало АТП для усунення недоліків».

«Подати матеріали (фото, відео, аудіо) потрібно у коментарі чи запропоновані новини. Всі дані повинні бути якісні, щоб можна було побачити, що саме знято чи записано. До матеріалу додати коментар, який має містити таку інформацію: 1. Дату та час події. 2. Номер маршруту. 3. Державний номерний знак громадського транспорту. 4. Власне фото, відео чи аудіо (фотоприклади з Інтернету не приймаються). 5. Опис порушення», – поінформували також у ГО «Варта 1».

Її активісти також зазначили: «Прохання надавати інформацію саме так для подальшого звернення у АТП, фото без коментаря з інформацією не приймаються, так само як і сам текст без фотопідтвердження. Всі конфліктні ситуації прохання знімати з початку виникнення конфлікту, відео, яке було нарізане, вирізано певні частини не приймається. Приклади порушень – за посиланням».

Про це повідомили на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу