Адмінкомісія міськради оштрафувала чотирьох львів’ян

10:48 17 липня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: facebook.com/andriy.moskalenko

У ЛМР запевнили: «Адміністративна комісія розглянула дев’ять протоколів щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини».

Про це повідомили у вівторок, 17 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «Під час чергового засідання адміністративної комісії, створеної при виконавчому комітеті ЛМР щодо правопорушень законодавства про охорону історичної спадщини, розглянули дев’ять протоколів про незаконні дії на об’єктах культурної спадщини Львова в центральній частині міста (встановлення пластикових вікон/дверей замість дерев’яних). Із них п’ять протоколів – це порушення, вчинені фізичними особами, і чотири порушення, які вчинили юридичні особи».

«Зокрема, розглянули протоколи, складені на фізичних осіб, які проживають на вулиці Поповича, 5 та вулиці Котляревського, 37. За справами по чотирьох протоколах щодо порушень фізичних осіб, які проживають в будинку №5 на вулиці Поповича, накладено штраф у розмірі 1700 гривень. Розгляд справи щодо порушень фізичної особи, яка мешкає в будинку №37 на вулиці Котляревського, перенесли на два тижні», – поінформували у міськраді.

«Комісія розглянула також чотири протоколи щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини юридичними особами в будинках на вулиці Фредра, 7, площі Ринок, 14, на площі Міцкевича, 8 та на вулиці Вітовського, 35а. Розгляд справ перенесено на два тижні», – повідомили у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу