Адмінкомісія міськради оштрафувала 16 львів’ян

13:45 7 серпня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

У вівторок, 7 серпня, на засіданні адмінкомісії при виконкомі ЛМР щодо правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини розглянули 21 «протокол щодо незаконних дій на об’єктах культурної спадщини Львова в центральній частині міста (встановлення пластикових вікон/дверей замість дерев’яних, перепланування, тощо)».

Про це повідомили у вівторок, 7 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «З них 19 протоколів – порушення, вчинені фізичними особами, і 3 порушення, які вчинили юридичні особи. Зокрема, були розглянуто протоколи складені на фізичні особи, які проживають на вулицях Тарнавського, Валовій, Лесі Українки, Тершаківців, Краківській, Лисенка, Стефаника і Сніжній. На 13 фізичних осіб накладено штраф у розмірі 1700 тисяч гривень, на одну фізичну особу накладено штраф у розмірі 850 гривень, а розгляд п'ятьох справ перенесли на тиждень.

«Адмінкомісія розглянула  також протоколи щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини юридичними особами в будинках №7 на вулиці Фредра, №35а на вулиці Вітовського й №42 на вулиці Коперника. На власника будинку №7 на вулиці Фредра накладено максимальний штраф у розмірі 170 тисяч гривень. На власника будинку №35а на вулиці Вітовського накладено штраф у розмірі 17 тисяч гривень та домовлено про повернення до справи через місяць. Натомість розгляд справи про вчиненні порушення в будинку на Коперника, 42 перенесли на тиждень», – поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:54 9 травня 2021 р.

Хільда не дасть вивезти сигарети в Польщу

У пункті пропуску для автомобільного сполучення Шегині-Медика на українсько-польському кордоні працює непвідкупний службовий собака‍ кінологічної команди митниці.

Рубрика: Ситуації

14:47 9 травня 2021 р.

12 автобусів доїжджатимуть до зруйнованого мосту біля Гайка, на якому облаштували пішохідний перехід

Служба автомобільних доріг у Львівської області облаштувала пішохідний перехід мостом поблизу села Гайок. Відтак, упродовж кількох днів відповідну секцію мосту розчищали, засипали ґрунтом та піском.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу