78 пожеж виникли цього року в екосистемах Львова

12:30 2 серпня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді закликають дотримуватися правил пожежної безпеки.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 2 серпня: «Найближчими днями у Львові та на більшій частині території Львівської області збережеться висока пожежна небезпека, і це в умовах виникнення загорання сухої рослинності, лісових насаджень і торфу може призвести до масштабних пожеж, які становитимуть загрозу не лише довкіллю, житловим будинкам та інфраструктурі, але й життю і здоров’ю людей. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради нагадує, що недотримання правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем, зокрема непогашене вогнище, кинутий недопалок, у більшості випадків призводить до загоряння торфовищ або сухої рослинності.

У міськраді також наголошують: «Значно зросли пожежі в екосистемах. Вже в цьому році офіційно зареєстровано понад 78 пожеж. Зокрема – 61 спалювання рослинності, 14 пожежі на торфах і три спалювання сміття. Якщо порівнювати з 2016 роком, то це в декілька разів більше, бо в 2016 році за весь рік було 28 пожеж, із них 11 – торфи і 17 спалювання рослинності.

У міськраді також зазначили: «Тішить лише те, що і торік, і зараз немає смертей під час таких пожеж, хоча в області в цьому році були два випадки загибелі. Зараз починаються жнива, а при жнивах дуже часто палять стерню, тому ми ще раз застерігаємо мешканців не спалювати сухостою, бо це загрожує виникненням масштабних пожеж, що є дуже небезпечним для здоров’я і життя людей, особливо для тих, хто має серцеві та алергічні захворювання і проблеми з дихальними шляхами. А горіння торфу завдає значних економічних та екологічних збитків місту і загрожує виникненням надзвичайних ситуацій місцевого рівня».

У міськраді також застерігають: «Відповідно до чинного законодавства, за самовільне випалювання рослинності або її залишків передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу на громадян від 170 до 340 гривень і на посадових осіб від 850 до 1190 гривень. При повторному підпалюванні – штрафи для громадян – від 170 до 340 гривень, на посадових осіб – від 1190 до 1700 гривень. А за порушення, вчинені у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, штрафи зростають вдвічі».

Про це повідомили сьогодні, 2 серпня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу