7292 учасники війни отримали земельні ділянки на Львівщині, – ЛОДА

10:24 2 липня 2017 р.

Керівник директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації Оксана Ткачук запевнила: «Земельні ділянки отримали 7292 воїни АТО, на розгляді – ще 1850».

У Львівській облдержадміністрації розповіли «Щоденному Львову» про зустріч її голови Олега Синютки з учасниками АТО: «Спілкувалися з бійцями також керівники структурних підрозділів Львівської ОДА, очільники соціальних служб, військового комісаріату, Держгеокадастру та інші. На початку присутні вшанували пам'ять полеглих воїнів АТО хвилиною мовчання».

В облдержадміністрації, де також поінформували: «Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської облдержадміністрації провів моніторинг щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками. Т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА Оксана Ткачук. Зазначила: «Згідно з результатами, станом на сьогодні, земельні ділянки отримали 7292 особи, на розгляді – 1850».

«За інформацією директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірини Микичак, з місцевих бюджетів на 2017 рік запланували спрямувати один мільйон 753 тисяч гривень для забезпечення безкоштовними медикаментами закладами охорони здоров’я Львівщини учасників АТО. Окрім того, директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Наталії Кузяк, прозвітувала про цикл зустрічей з учасниками АТО та членами їх родин у містах обласного значення та районах Львівщини у травні 2017 року», – повідомили також в облдержадміністрації.

«На зустрічах у містах обласного значення та районах Львівщини були присутні 2170 учасників бойових дій, учасників АТО. За результатами зустрічей порушили 285 питань, більшість з яких вдалось вирішити. Також  обговорили санаторно-курортне оздоровлення учасників АТО», – поінформували також в облдержадміністрації.

«У 2017 році оздоровлення здійснюється шляхом відшкодування вартості санаторно-курортних послуг через безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги на підставі тристоронньої угоди (санаторно-курортний заклад – учасник АТО – управління соціального захисту). У контексті цього Наталія Кузяк повідомила присутніх, що станом на сьогодні вже укладено 32 угоди. Вартість санаторно-курортних послуг для інвалідів війни без ПДВ – 5250 гривень, для учасників бойових дій – 6300 гривень з ПДВ», – повідомили також в облдержадміністрації.

«У ході зустрічі також зазначили, що відсьогодні учасники антитерористичної операції  не платитимуть за проїзд у громадському транспорті. Очільник Львівської області Олег Синютка наголосив, що Львівська облдержадміністрація робить усе можливе, щоб максимально спростити та наблизити до учасників АТО надання всіх послуг та пільг, які їм належать», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу