7000 тонн львівського сміття нема куди вивозити, – Садовий

15:15 16 червня 2017 р.


Фото: зі сторінки громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»

Міський голова Львова стверджує: «Ми є один-на-один з серйозною екологічною кризою».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 16 червня: «Системна та організована блокада міста, невиконання державними структурами меморандуму про зняття блокади, дали свої тривожні результати. На сьогодні понад 7000 тон сміття залишаються в місті і їх нема куди вивозити. Громаді Львова відмовили у допомозі. І вона є зараз один-на-один з серйозною екологічною кризою. На цьому під час традиційного відеозвернення до мешканців міста акцентував мер Львова Андрій Садовий».

Дослівно ж він заявив: «Коротко про оперативну ситуацію в місті. На початку тижня міська комісія з надзвичайних ситуацій звернулась до уряду з проханням про оголошення у Львові надзвичайної екологічної ситуації. На жаль, системна та організована блокада міста, невиконання державними структурами меморандуму про зняття блокади, дали свої тривожні результати. На сьогодні понад 7000 тонн сміття залишаються в місті і їх нема куди вивозити. Негативна відповідь від Прем’єр-міністра на наше прохання про запровадження режиму надзвичайної екологічної ситуації свідчить про одне – громаді Львова відмовили у допомозі. Ми є один-на-один з серйозною екологічною кризою».

Про це повідомили сьогодні, 16 червня, в прес-службі Львівської міськради.

Андрій Садовий також заявив: «Кількість сміття, яку ми маємо куди вивезти, і та кількість, яку продукує місто, є неспівмірними. Відтак, для зниження небезпеки поширення інфекційних захворювань та зменшення неприємного запаху, перевізникам буде дано доручення вивозити в першу чергу біологічні відходи».

Міський голова також наголосив: «Це вимагатиме сортування та високого рівня відповідальності мешканців. Наступного тижня усі контейнери будуть позначені відповідним ознакуванням для окремого відсортовування органіки, скла, ПЕТ-пляшок та інших відходів. Частина майданчиків уже мають таке ознакування, відтак прошу суворо їх дотримуватись».

Андрій Садовий також підкреслив: «Ще раз повторю – я розумію рівень занепокоєння людей і бажання, аби біля дому було чисто. Я лише дуже прошу львів’ян скерувати свою енергію не в деструкцію та перекриття доріг – цим ми лише ускладнимо і так непросту ситуацію в місті. Натомість, я закликаю локальних лідерів організовувати збори мешканців з метою пояснення важливості сортування».

Про це також повідомили сьогодні, 16 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:35 28 вересня 2020 р.

Село на Львівщині затопили фекаліями свиней, а контролюючі органи покривають порушників(відео)

Сьогодні, 28 вересня, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Чому власники ферми в Гряді затопили село фекаліями свиней, а контролюючі органи покривають порушників?"

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу