7000 тонн львівського сміття нема куди вивозити, – Садовий

15:15 16 червня 2017 р.


Фото: зі сторінки громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»

Міський голова Львова стверджує: «Ми є один-на-один з серйозною екологічною кризою».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 16 червня: «Системна та організована блокада міста, невиконання державними структурами меморандуму про зняття блокади, дали свої тривожні результати. На сьогодні понад 7000 тон сміття залишаються в місті і їх нема куди вивозити. Громаді Львова відмовили у допомозі. І вона є зараз один-на-один з серйозною екологічною кризою. На цьому під час традиційного відеозвернення до мешканців міста акцентував мер Львова Андрій Садовий».

Дослівно ж він заявив: «Коротко про оперативну ситуацію в місті. На початку тижня міська комісія з надзвичайних ситуацій звернулась до уряду з проханням про оголошення у Львові надзвичайної екологічної ситуації. На жаль, системна та організована блокада міста, невиконання державними структурами меморандуму про зняття блокади, дали свої тривожні результати. На сьогодні понад 7000 тонн сміття залишаються в місті і їх нема куди вивозити. Негативна відповідь від Прем’єр-міністра на наше прохання про запровадження режиму надзвичайної екологічної ситуації свідчить про одне – громаді Львова відмовили у допомозі. Ми є один-на-один з серйозною екологічною кризою».

Про це повідомили сьогодні, 16 червня, в прес-службі Львівської міськради.

Андрій Садовий також заявив: «Кількість сміття, яку ми маємо куди вивезти, і та кількість, яку продукує місто, є неспівмірними. Відтак, для зниження небезпеки поширення інфекційних захворювань та зменшення неприємного запаху, перевізникам буде дано доручення вивозити в першу чергу біологічні відходи».

Міський голова також наголосив: «Це вимагатиме сортування та високого рівня відповідальності мешканців. Наступного тижня усі контейнери будуть позначені відповідним ознакуванням для окремого відсортовування органіки, скла, ПЕТ-пляшок та інших відходів. Частина майданчиків уже мають таке ознакування, відтак прошу суворо їх дотримуватись».

Андрій Садовий також підкреслив: «Ще раз повторю – я розумію рівень занепокоєння людей і бажання, аби біля дому було чисто. Я лише дуже прошу львів’ян скерувати свою енергію не в деструкцію та перекриття доріг – цим ми лише ускладнимо і так непросту ситуацію в місті. Натомість, я закликаю локальних лідерів організовувати збори мешканців з метою пояснення важливості сортування».

Про це також повідомили сьогодні, 16 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:53 19 квітня 2021 р.

19 додаткових відеокамер фіксації порушень на дорогах Львівщини: де саме

Стартували роботи із влаштування комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Львівської області. Фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Рубрика: Ситуації

13:14 19 квітня 2021 р.

Козицький нагадав Садовому, що уряд не дозволяв роботу непродовольчих ринків та терас у Львові

Робота непродовольчих ринків та терас суперечить положенням Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. №1236. Тобто у разі порушень цих положень Нацполіція має повне право застосовувати адміністративні покарання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу