70-річна Катерина Білик зі Львівщини не пропустить російського окупанта на рідну землю (відео)

00:15 14 січня 2015 р.

Фото до новини


Фото: facebook.comserg.stroy.9

Сільський вчитель алгебри втерла на полігоні носа власному онукові.

«Телеканал новин «24» розповів у вівторок у сюжеті «70-річна бабця може поповнити ряди бійців АТО»:

«70-річна баба Катя уміє розбирати автомат за 15 секунд. Катерина Аполінаріївна досі викладає у сільській школі алгебру, має велику господарку і, попри те, ходить ще на військові вишколи.

Усі вправи та завдання старенька виконує на відмінно. Вміє користуватися зброєю, надавати медичну допомогу та стріляти. І переконана: російського окупанта на рідну землю вона не пропустить.

Баба Катя зранку годує худобу, чистить стайні і йде воювати. П’ять кілометрів пішки – і вона вже на тренувальному полігоні.

«Коли вона прийшла, то ми думали, що це якийсь волонтер на кухню, і так спершу подумали інструктори, але насправді, коли вона взяла зброю, було якесь певне секундне оніміння – у них просто відкрився рот», – розповідає організатор військового вишколу Тарас Матвіїв.

Про вишкіл Катерина Аполінаріївна дізналася від онука. Але той посоромився записати бабусю в лави курсантів.

Тож вона прийшла на полігон самотужки. Спершу поралася на кухні, потім узяла до рук автомат.

За два дні вишколу баба Катя навчилася збирати й розбирати автомат й опанувала «ази» ведення тактичного бою. Каже, що справа не легка.

Жінка вправно виконувала усі найскладніші завдання. Інструктори зізнаються, – бабуся втерла носа навіть власному внукові.

Жінка переконана – за її прикладом скоро до зброї стане все її село. А ще старенька переконана, що не всі, в кого у хаті висить портрет Бандери, є справжніми українцями. Адже не словом, а ділом треба захищати свою країну, і навчитися цьому можна в будь-якому віці».

Про це повідомляється нас сайті «Телеканалу новин «24».

Як інформував «Щоденний Львів», на Львівщині навіть бабусі проходять тепер курс військової підготовки, причому – як Катерина Білик – добровільно.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів