5590 тонн сміття все ще чекають вивезення зі Львова, – ЛМР

10:20 8 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

За даними міськради, 259 контейнерних майданчиків у Львові все ще переповнені.

Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомив у суботу, 8 липня: «Станом сьогодні на ранок у місті залишаються перенакопиченим понад 5590 тонн сміття. За попередню добу з міста було вивезено 655 тонн твердих побутових відходів, зокрема, 375 тонн – за угодами, які перевізники уклали раніше, а 280 тонн – за домовленостями, які уклали після комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій».

«Станом сьогодні на ранок у місті з 1237 майданчиків житлового фонду пере накопиченими є 244 майданчики, що становить 20%, а це – 2440 тонн. Зокрема, в Шевченківському районі – 66, у Залізничному – 13, у Франківському – 70, у Сихівському – 95. Очищені всі майданчики у Галицькому та Личаківському районах», – поінформував також Сергій Бабак.

«Серед 221 майданчика бюджетних установ перенакопиченими є 15 (7% від загальної кількості). Зокрема, п’ять – біля закладів освіти, 10 – біля закладів охорони здоров’я. А це – 150 тонн. На перевантажувальних станціях знаходяться три тисячі тонн невивезеного сміття. Загалом у місті – 5590 тонн», – повідомив також заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак, якого цитують у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу