5,5 тисячі кілометрів доріг на Львівщині з 6,5 тисячі потребують ремонту

23:18 8 жовтня 2015 р.

Понад п’ять з половиною тисяч кілометрів доріг Львівщини з шести з половиною тисяч потребують ремонту.

Про це сьогодні, 8 жовтня, під час публічних дебатів на тему: «Хто матиме якісні дороги на Львівщині після децентралізації влади?»,  які відбулися у Львівському прес-клубі, повідомив представник від партії «ВО «Свобода» Йосиф Ситник.

- Якщо капітальний ремонт одного кілометра дороги, за різними експертними розцінками, складає від 9 до 12 млн гривень, то ми розуміємо, що на такий ремонт, навіть на Львівщині, потрібно майже 50 млдр гривень. А консолідований бюджет Львівщини – це орієнтовано 18 млдр гривень. Бюджет Львівський обласний - 7,9 млрд гривень. Цього року з обласного бюджету ми надали 176 млн гривень. І це складає від власних надходжень 18%, а власних надходжень у обласному бюджеті лише 12%, - каже він.

Водночас, за його словами, держбюджет роками не повертає коштів фірмам, які вже виконали роботи. 

- Постанови Кабміну №№ 168 та 169, які передбачали фінансування ремонту доріг на Львівщині обсягом 390 млн гривень на повернення кредиторки ще за «Євро-2012», а також 146 млн гривень, які мали йти на поточний капітальний ремонт області були не профінансовані взагалі з державного бюджету. Лише фірмі "Онур" повернуто 34 млн гривень за роботи в 2011-2012 роках, - каже він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:42 15 квітня 2021 р.

Земля горить під ногами військовослужбовців Росії біля кордону з Україною

Масштабні пожежі охопили кілька сіл у Воронезькій області Росії. Серед них суттєво постраждала і Маслівка, куди країна-агресор масово стягувала свою військову техніку.

Рубрика: Ситуації

13:14 15 квітня 2021 р.

Зсув ґрунту у Львові: Ензим вирубав дерева та не влаштував тимчасових кріплень, - мерія

Пошкодження хідника на вул. Личаківській сталося через будівельні роботи, які проводить ПрАТ «Компанія Ензим». Зараз компанія розробляє заходи для укріплення схилу та унеможливлення наступних зсувів, після чого пошкоджений хідник і огорожа будуть відновлені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу