50 відеокамер фіксуватимуть перевищення швидкості водіями на Львівщині

12:48 9 серпня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: qha.com.ua

Керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло запевнив: «Ми додатково встановимо понад 70 камер, з них – до тих, що вже встановлені, ми будемо мати 50 камер відеонагляду, які зможуть фіксувати перевищення швидкості та інші порушення правил дорожнього руху з фіксацією номерних знаків».

Керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло повідомив в четвер, 9 серпня, на брифінгу: «Упродовж чотирьох років ми ведемо такий напрямок як підвищення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах. Відтак, починаючи з 2015 року фінансуємо окремий напрямок нашої дорожньої Програми. Упродовж 2016-2018 року ми інвестували в безпеку дорожнього руху з обласного бюджету понад 20 мільйонів гривень».

Роман Кокотайло додав: «За ці кошти у 2016-18 рр. облаштували 200 пішохідних переходів, п’ять світлофорних об’єктів. Також минулого року облаштували чотири місця вільного нагляду за автомобільними дорогами, відповідно встановили 24 камери відеонагляду. На цю мету у цьому році передбачено 15 мільйонів гривень, за які продовжать освітлювати пішохідні переходи. Органи місцевого самоврядування долучаються до фінансування цього напрямку. «ьогоріч ми з місцевих бюджетів отримуємо майже мільйон гривень на облаштування пішохідних переходів і встановлення світлофорних об’єктів».

Керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА також запевнив: «У 2018 році департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА планує освітити  68 пішохідних переходів, облаштувати три світлофорних об’єкти. Цього року ми також продовжуємо працювати над відеонаглядом. Ми додатково встановимо понад 70 камер, з них – до тих, що вже встановлені, ми будемо мати 50 камер відеонагляду, які  зможуть фіксувати перевищення швидкості та інші порушення правил дорожнього руху з фіксацією номерних знаків».

Роман Кокотайло також анонсував: «Новим напрямок у 2018 році стане капітальний ремонт залізничних переїздів. Адже дорожньо-транспортні пригоди, які виникають під час перетину залізничних переїздів, мають летальні наслідки. Одним із перших переїздів, які відремонтують, стане переїзд у Городок».

Про це повідомили в четвер, 9 серпня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:54 9 травня 2021 р.

Хільда не дасть вивезти сигарети в Польщу

У пункті пропуску для автомобільного сполучення Шегині-Медика на українсько-польському кордоні працює непвідкупний службовий собака‍ кінологічної команди митниці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу