49 учасників АТО зі Львова отримають по сто тисяч гривень

12:20 6 грудня 2017 р.


Фото: скріншот фрагменту на сторінці сайту Львівської міськради

Виконком ЛМР ухвалив у середу, 6 грудня, рішення про спрямування з міського бюджету чотирьох мільйонів 900 тисяч гривень на виконання «Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції».

Про це повідомили сьогодні, 6 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Зараз 49 учасників АТО отримають одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тисяч гривень. Львів – єдине місто в Україні, яке надає бійцям АТО матеріальну допомогу у розмірі 100 тисяч гривень. Уже 760 бійців АТО у Львові отримали одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тисяч гривень у межах «Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції». Згідно з Програмою, у 2017 році одноразова матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань передбачена для 1000 учасників АТО, як і кожного наступного року (до 2020 року)».    

«Детальну інформацію про те, хто має право отримати одноразову допомогу у розмірі 100 тисяч гривень, черговість її отримання та перелік необхідних документів, які для отримання допомоги потрібно подати на розгляд громадської комісії із захисту інтересів учасників антитерористичної операції, що діє при Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, можна дізнатися за посиланням», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради та опублікували перелік тих, хто отримають допомогу.

dailylviv.com

До теми

15:09 24 вересня 2021 р.

За 2-3 тижні Львівщина буде у червоній зоні і тут не працюватимуть ТРЦ, розважальні заклади, непродовольчі ринки та магазини, - прогноз Кузіна-Ганченка

Уже через два або три тижні кілька областей України можуть перейти до "червоної" зони адаптивного карантину. Під загрозою три регіони на сході країни і один на заході.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу