49 учасників АТО зі Львова отримають по сто тисяч гривень

12:20 6 грудня 2017 р.


Фото: скріншот фрагменту на сторінці сайту Львівської міськради

Виконком ЛМР ухвалив у середу, 6 грудня, рішення про спрямування з міського бюджету чотирьох мільйонів 900 тисяч гривень на виконання «Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції».

Про це повідомили сьогодні, 6 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Зараз 49 учасників АТО отримають одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тисяч гривень. Львів – єдине місто в Україні, яке надає бійцям АТО матеріальну допомогу у розмірі 100 тисяч гривень. Уже 760 бійців АТО у Львові отримали одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тисяч гривень у межах «Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції». Згідно з Програмою, у 2017 році одноразова матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань передбачена для 1000 учасників АТО, як і кожного наступного року (до 2020 року)».    

«Детальну інформацію про те, хто має право отримати одноразову допомогу у розмірі 100 тисяч гривень, черговість її отримання та перелік необхідних документів, які для отримання допомоги потрібно подати на розгляд громадської комісії із захисту інтересів учасників антитерористичної операції, що діє при Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, можна дізнатися за посиланням», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради та опублікували перелік тих, хто отримають допомогу.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу