4592 тонн сміття зачекалися вивезення зі Львова, – ЛМР

09:15 11 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді підрахували, що на перевантажувальних станціях знаходиться три тисячі тонн не вивезеного сміття.

Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомив у вівторок, 11 липня: «Станом сьогодні на ранок у місті залишається перенакопиченим понад 4592 тонн сміття. За попередню добу з міста були вивезені 613 тонн твердих побутових відходів, з них 338 тонн – за угодами, які перевізники мали укладені раніше, а 275 тонн – за домовленостями, які уклали після комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій».

У міськраді поінформували також, що сьогодні сміттєвози очистили у Львові лише всі майданчики у Галицькому та Личаківському районах, натомість не вивезли тверді побутові відходи зі 183 (15%) контейнерних майданчиків біля житлових будинків. Зокрема, у Шевченківському районі – зі 48, у Залізничному – з 12, Франківському – зі 60, Сихівському – 63. Перенакопиченими залишилися також три контейнерні майданчики біля закладів освіти й п’ять – біля закладів охорони здоров’я.

Про це повідомили сьогодні, 11 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «На перевантажувальних станціях знаходиться три тисячі тонн не вивезеного сміття. Загалом у місті – 4592 тонни. Сьогодні зранку на тих майданчиках, які є очищені, розпочали наклеювати наліпки щодо роздільного сортування сміття. Наразі робота триває у Сихівському районі. Згодом такі наліпки будуть розміщені у всіх районах Львова».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів