455 900 сімей на Львівщині отримують субсидію

16:42 7 лютого 2018 р.


Фото: brovari.kiev.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Львівщина – на третьому місці за охопленням усіх домогосподарств житловими субсидіями».

Директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк повідомила сьогодні під час звіту: «В області житлову субсидію отримують 455 900 сімей (домогосподарств), що становить більш як 60% населення області. Львівщина – на третьому місці за охопленням усіх домогосподарств житловими субсидіями. Середній розмір виплати на одну сім’ю становив понад 1300 гривень у минулому році»

«Нововведенням щодо призначення субсидій стала монетизація. Монетизація субсидій, компенсація особам, які змогли зекономити енергоносії впродовж опалювального періоду, була хорошим стимулом для того, щоб ефективно використовувати енергоресурси», – наголосила Наталія Кузяк.

«Загалом за період монетизації охоплено більше як 130 тисяч мешканців Львівщини на загальну суму 82,8 мільйонів гривень. На офіційному сайті Мінсоцполітики функціонує онлайн-сервіс для призначення субсидій через інтернет», – нагадала директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА.

Про це поінформували в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу