4530 тонн сміття ще очікують вивезення зі Львова, – ЛМР

09:48 13 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

За інформацією міськради, у Львові ще переповнені 53 контейнерні майданчики.

Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомив у четвер, 13 липня: «Станом сьогодні на ранок у місті залишається перенакопиченим понад 4530 тонн сміття. За попередню добу з міста було вивезено 540 тонн твердих побутових відходів, з них 315 тонн – за угодами, які перевізники мали укладені раніше, а 225 тонн – за домовленостями, які уклали після комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій».

Чиновник також поінформував: «Станом сьогодні на ранок у місті з 1237 майданчиків житлового фонду перенакопиченими є 46 майданчиків, що становить 4%, а це – 460 тонн. У Шевченківському районі – 14 не вивезених майданчиків, у Залізничному – один, у Франківському – два, у Сихівському – 29. Очищені всі майданчики у Галицькому та Личаківському районах. Серед бюджетних установ з 221 майданчика перенакопиченими є сім майданчиків (з них чотири – біля закладів освіти, а три – біля закладів охорони здоров`я), а це 3% від загальної кількості, що становить 70 тонн. На перевантажувальних станціях знаходяться чотири тисячі тонн не вивезеного сміття. Загалом у місті – 4530 тонни».

Сергій Бабак наголосив: «Значно збільшилась кількість сміття на перевантажувальній станції на вулиці Північній. Перевізник «АВЕ» не має куди вивозити, тому дозволяє собі звозити сміття туди, але це не правильно. Це критична ситуація. Більше чотирьох тисяч тонн сміття. Звичайно, краще, що це сміття не лежить біля будинків, але перевантажувальну станцію також треба розгрузити і це сміття вивезти».

Про це повідомили сьогодні, 13 липня, в прес-службі Львівської міськради. 

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу