45,1% сімей у Львові отримують житлову субсидію, – ЛМР

16:40 14 серпня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «У Львові станом на 1 серпня житлову субсидію отримують 112 169 сімей».

У Львівській міськраді повідомили також сьогодні, 14 серпня: «Із початку року у відділи соціального захисту звернулося понад 70 тис. одержувачів через зміни обставин (у складі сім’ї, місця проживання тощо). Управління соціального захисту нагадує, що субсидія призначається на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням і розраховується: на опалювальний сезон – з 1 жовтня по 30 квітня; на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня. А щоб автоматично перепризначити субсидію, необхідна інформація про доходи мешканців за чотири квартали до моменту звернення».

«Якщо мешканець отримував субсидію в опалювальний період 2016-2017 років або звертався за призначенням субсидії протягом 2017 року, навіть якщо розмір призначеної субсидії на літній період становить 0.00 грн., з початком опалювального сезону йому буде проведено перерахунок субсидії в автоматичному режимі. Тобто не потрібно заповнювати та подавати повторно заяву і декларацію, бо вся необхідна інформація для проведення перерахунку є в районних відділах управління соціального захисту населення», – поінформували також у міськраді

«Для домогосподарств, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, опалювального період розраховується з 16 жовтня до 15 квітня включно. Для тих, які мають центральне опалення, керуватимуться розпорядженням міського голови про початок/закінчення опалювального періоду», –запевнили також у міськраді

«Для орендарів житлового приміщення (будинку) субсидія призначається за наявності договору найму (оренди) з місяця звернення до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців та до кінця місяця, в якому закінчується строк дії договору найму. На наступний строк субсидія призначається за особистим зверненням орендаря», – повідомили також у міськраді.

У ЛМР також зазначили: «Кожна сім’я може звернутись з заявою про призначення субсидії. Не матимуть права на субсидію лише ті сім’ї, у яких будь-хто з членів сім’ї упродовж 12 попередніх місяців (до місяця призначення субсидії) здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу, будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги (одноразово) з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, телефонного (втому числі мобільного) зв’язку на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень. При цьому не враховується оплата житлово-комунальних послуг та медичних послуг, пов'язаних із забезпеченням життєдіяльності».

«Громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про: зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб; зміну соціального статусу осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні; переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання; переліку підприємств-виробників/виконавців житлово-комунальних послуг; купівлю товарів або оплату послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії (призначенням субсидії без звернення): купівля земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу, будматеріалів, інших товарів довгострокового вжитку, телефонного зв’язку. У разі зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб подаються також нові заява і декларація», – поінформували також у міськраді

«За детальнішою інформацією щодо призначення субсидії можна звертатись до районних відділів соціального захисту Львова. Контактні телефони:  Галицький відділ (вулиця Ліста, 5) – 261-44-50 ; Залізничний відділ(вулиця Виговського, 34) – 295-82-28; Личаківський відділ (вулиця Театральна, 10) – 235-71-62; Франківський відділ(вулиця Генерала Чупринки, 85) – 237-50-81; Сихівський відділ (проспект Червоної Калини, 66) – 254-64-80; Шевченківський відділ (вулиця Липинського, 11) – 252-28-40. Прийом мешканців у «Єдиних приймальнях» проводиться: в понеділок – з 13.00 до 19.00, з у вівторок, середу й четвер – з 8.00 до 19.00 Записатись на прийом в режимі он-лайн та дізнатись більше інформації про різні види допомог можна на сайті «Львів соціальний»: http://social.lviv.ua/», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради. 

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу