359 контейнерних майданчиків у Львові переповнені сміттям, – ЛМР

09:10 4 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді після того, як вона передала облдержадміністрації вивезення твердих побутових відходів, з яким не впоралася ЛМР, повідомляють тільки про те, що наразі ще не вдалося її рятівникам.

У Львівській міськраді повідомили у вівторок, 4 липня: «Станом сьогодні на ранок у місті залишаються не вивезеними 335 майданчиків твердих побутових відходів житлового фонду, що становить 27% від загальної кількості. А це понад п’ять тисяч тонн сміття».

«Станом сьогодні на ранок у місті з 1237 майданчиків житлового фонду перенакопиченими є 335 майданчиків, що становить 27%. Загалом це 5025 тонн. У розрізі районів: Шевченківський – 98 не вивезених майданчиків, Залізничний – 17, Личаківський – 2, Франківський – 65, Сихівський – 153. Очищені всі майданчики у Галицькому районі», – поінформували також у міськраді

«Серед бюджетних установ з 221 майданчика перенакопиченими є 12 майданчиків (зокрема, чотири – біля закладів освіти, чотири – біля закладів охорони здоров`я, чотири – біля супермаркетів), а це 5% від загальної кількості. Тоннаж перенакопичення — 120 тонн».

«На перевантажувальних станціях знаходиться три тисячі тонн невивезеного сміття. Нагадаємо, за вчорашній день сміття зі Львова прийняли дев’ять міст Львівської області», – повідомили також сьогодні, 4 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу