35,2 млн. грн додатково перерахували з бюджету Львівщини на пільги й субсидії

11:00 13 червня 2017 р.

Як повідомив директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків, кошти субвенції передані місцевим бюджетам для спрямування їх за призначенням.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 13 червня: «Із державного бюджету Львівській області додатково перерахували грошовими коштами субвенцію для проведення розрахунків за надані населенню пільги і субсидії за спожиті енергоносії та комунальні послуги в сумі 35,2 млн. гривень. Як повідомив директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків, кошти субвенції передані місцевим бюджетам для спрямування їх за призначенням».

«Цей фінансовий ресурс в повному обсязі погасить бюджетні борги (станом на 1 травня 2017 року) перед тими постачальниками енергоносіїв та надавачами житлово-комунальних послуг, до яких неможливо застосувати механізм взаєморозрахунків (безготівкові розрахунки), а також зменшить заборгованість згаданих підприємств із виплати заробітної плати. Крім цього, Львівщині перерахована субвенція з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в сумі 4,6 млн. гривень. З початку року місцеві бюджети отримали коштів субвенції на цю мету в сумі 27,7 млн. гривень або 100% до планових призначень на І півріччя цього року», – повідомили також сьогодні, 13 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

00:05 26 липня 2021 р.

Підпірна стіна на вулиці Бандери в аварійному стані: львів'яни бояться обвалу

На межі вулиці Бандери і площі Маркіяна Шашкевича біля підпірної стіни встановлено дві металеві загороди-перекриття руху пішоходів. Без жодних знаків чи попереджувальних написів.

Рубрика: Ситуації

12:14 25 липня 2021 р.

На кордоні фіксують велике зростання кількості поїздок: куди і звідки

У пунктах пропуску на державному кордоні України прикордонники фіксують суттєве зростання кількості поїздок громадян України до окремих країн. Водночас збільшується й кількість іноземців, які приїжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу