347 сміттєвих майданчиків у Львові залишаються неочищеними, – ЛМР

11:40 3 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

За даними міськради, у Львові накопичено й не вивезено 6590 тонн твердих побутових відходів.

Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомив у понеділок, 3 липня: «Станом сьогодні на ранок у місті залишаються перенакопиченими понад 6590 тонн сміття. За попередню добу з міста вивезли 500 тонн твердих побутових відходів. Зокрема, 350 тонн – за угодами, які перевізники мали укладені раніше, і 150 тонн – за домовленостями, які уклали після комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій».

Чиновник також поінформував: «Станом сьогодні на ранок у місті з 1237 майданчиків житлового фонду перенакопиченими є 347 майданчиків, що становить 28%. Загалом це 3470 тонн. Зокрема, в Шевченківському районі – 102 невивезених майданчиків, у Залізничному – 20, у Личаківському – два, у Франківському – 70, у Сихівському – 153. Очищені всі майданчики у Галицькому районі».

Сергій Бабак також зазначив: «Серед бюджетних установ з 221 майданчика перенакопиченими є 12 майданчиків (зокрема, п’ять – біля закладів освіти, три – біля закладів охорони здоров’я, а чотири – біля супермаркетів), а це 5% від загальної кількості. Тоннаж перенакопичення — 120 тонн».

Чиновник також розповів: На перевантажувальних станціях знаходяться три тисяч тонн не вивезеного сміття. Тобто, загалом у місті накопичено і не вивезено 6590 тонн твердих побутових відходів».

Сергій Бабак також наголосив: «Дані Львівської обласної державної адміністрації щодо вивезення твердих побутових відходів зі Львова та дані, які подає мерія, різняться, у зв’язку з тим, що ЛОДА за основу бере кількість перенакопиченого сміття станом на момент засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Водночас не враховує об’єми щоденного накопичення відходів, які теж треба вивозити».

Про це повідомили сьогодні, 3 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу