34 проекти ОТГ на Львівщині отримають 22,4 млн. гривень із державного бюджету

13:20 12 липня 2017 р.

Відбулося чергове засідання комісії з оцінки проектних заявок, які можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Про це повідомили сьогодні, 12 липня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували: «Комісія розглянула 42 інвестиційних проекти, з яких 34 отримали позитивний висновок на суму субвенції 22,4 млн. гривень. Більшість проектів громад направлено на ремонт (реконструкцію) закладів освіти та охорони здоров’я».

«Крім того, громади активно купують комунальну техніку та інше обладнання. За рахунок субвенції також заплановано облаштувати дитячі та спортивні майданчики, закупити медичне обладнання та відремонтувати комунальні дороги та вулиці», – розповіли також в облдержадміністрації,

«У 2017 році з державного бюджету передбачено 63,5 млн. гривень на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Ці кошти розподілено між 22 ОТГ пропорційно чисельності сільського населення та площі громади», – повідомили також сьогодні, 12 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу