34 пожеж торфу виникли цього року на Львівщині

11:22 6 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА попередив, що, за інформацією регіонального центру з гідрометеорології, у найближчі дні на території Львівської області буде спека, відтак, закликає дотримуватися правил пожежної безпеки та бути надзвичайно обережними з вогнем.

Про це повідомили сьогодні, 6 липня, у Львівській облдержадміністрації, де також нагадали: «Недотримання правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем, зокрема непогашене вогнище, кинутий недопалок, у більшості випадків призводить до загоряння торфовищ».

Директор з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА Олександр Харчук зазначив: «Упродовж декількох останніх днів з 26 червня до 30 червня поточного року на території області зареєстровано дві небезпечні події, пов’язані із займанням торфу. Загалом, кількість торф’яних пожеж зафіксованих з початку 2017 року на території області (34 пожежі, загальною площею 1,7 га) зросла у порівнянні до аналогічного періоду у 2016 році (11 випадків, загальною площею 0,53 га). Основна кількість випадків загоряння торфу - в сільській місцевості».

Олександр Харчук також наголосив: «Торф’яні пожежі, що виникають під час весняно-літнього періоду, важко піддаються гасінню та створюють дискомфорт населенню. Ліквідацію таких пожеж найчастіше ускладнюють важко доступність районів гасіння і їх віддаленість від джерел водопостачання. У той же час потреба у воді, для постійної подачі її до осередку загоряння, може досягати декількох тонн на добу, що призводить до значних матеріальних витрат та вимагає додаткового залучення людських ресурсів та спеціальної техніки».

Про це повідомили сьогодні, 6 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували: «При виявленні місця загоряння торфу повідомляйте до ДСНС за телефоном 101».

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу