320 людей загинули торік на Львівщині внаслідок ДТП

17:15 8 лютого 2018 р.


Фото: зі сторінки управління патрульної поліції Львівської області в інтернет-мережі «Facebook»

3263 людини травмувалися минулого року на Львівщині внаслідок ДТП.

В управлінні патрульної поліція Львівської області повідомили сьогодні, 8 лютого: «Згідно аналізу статистики дорожньо-транспортних пригод на Львівщині за 2017 рік, з‘ясувалося – чи не щодня на дорогах гинула одна людина. За минулий рік загинули внаслідок ДТП 320 людей, а 3263 отримали травми різної важкості».

«Відтак, від початку лютого у Львові розмістили соціальну рекламу, присвячену вважливості дотримуватися правил дорожнього року «Поділися дорогою. Повага та правила рятують життя!». Там зображені практично усі учасники дорожнього руху, і кожен з них стає винуватцем ДТП», – поіфнормували також в управлінні патрульної поліції.

Інспектор патрульної поліції Львівської області Микола Ільчук наголосив: «Цією рекламою ми закликаємо усіх учасників дорожнього поважати одне одного на дорозі. Найчастіше причиною аварій, в тому числі смертельних, є самовпевненість учасників дорожнього руху – і водіїв і пішоходів. Ми хочемо максимально показати, що дотримання правил і взаємна повага здатні вберегти на дорозі. Конкуренція на дорогах повинна зникнути. Має з’явитися співпраця – це дозволить рятувати життя».

Патрульна поліція щомісяця розміщатиме на рекламних площинах соціальні звернення до громадян на різні тематики. Керівник прес-служби патрульної поліції Львівської області Катерина Рибій зазначила: «Перші ми присвятимо дотриманню правил дорожнього руху як водіями так і пішоходами, а далі будемо проводити, наприклад профілактику домашнього насилля».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу