32 сміттєві майданчики у Львові ще переповнені, – ЛМР

18:05 13 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді запевнили: «У Личаківському та Галицькому районах очищені всі контейнерні майданчики».

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 13 липня, що наприкінці дня у Львові ще переповнені 32 контейнерні майданчики. Зокрема, у у Франківському районі – два, у Сихівському – 21, у Залізничному – один, у Шевченківському – вісім.

Виконувач обов’язків голови Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин уточнив: «Зараз у районі не вивезено сміття з двох контейнерних майданчиків – на вулицях Антоновича, 115а та Коновальця, 85в. Але перевізник обіцяє, що вночі ці майданчики приберуть і все сміття вивезуть».

Натомість у Сихівській районної адміністрації поінформували: «Від сміття не очищені 21 контейнерний майданчик. Із 21 неочищеного майданчика 20 – на обслуговуванні компанії «AVE-Львів», один – ТзОВ «ДВ Еко-світ».

«У Залізничному районі станом на вечір 13 липня перенакопиченим є один сміттєвий майданчик на вулиці Олени Степанівни, 21. Його обслуговує підприємство «AVE-Львів». У Шевченківському районі переповнені 8 сміттєвих майданчиків, які належать компанії «AVE-Львів». У Личаківському та Галицькому районах очищені всі контейнерні майданчики», – повідомили також сьогодні, 13 липня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів