32 камери відеоспостереження розпізнаватимуть обличчя у центрі Львові

15:48 18 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Незабаром у Львові розпочнуть встановлювати камери відеоспостереження із системою розпізнавання обличчя та можливістю подальшого онлайн-пошуку осіб.

Про це повідомили в п’ятницю, 18 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли:Такі камери дадуть змогу правоохоронним органам міста відслідковувати та розшукувати людей у режимі реального часу. Наразі планується встановити 32 камери розпізнавання обличчя в центральній частині та на вокзалах міста».

Начальник управління безпеки міста Юрій Діль зазначив: «Цьогоріч плануємо обладнати ще близько 350 камер відеоспостереження по різних об’єктах. Зокрема, зараз ми запроваджуємо систему, яку ми проаналізували минулого року, з розпізнавання облич. Наразі вона запрацює у центральній частині міста, міській раді та на вокзалах. До того ж, цього року також буде встановлено 10 роботизованих камер на великій площах для огляду скупчення осіб».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

09:22 4 квітня 2020 р.

COVID-19: офіційна статистика і реальний стан пандемії

За сьогоднішніми даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса (США) у світі інфіковано COVID-19 понад 1 млн 100 тисяч людей. З них 1072 - в Україні.

Рубрика: Ситуації