3 грудня розпочнуться масштабні збори резервістів ЗСУ

20:40 1 грудня 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

Усі збори резервістів ЗСУ будуть завершені до початку Новорічних свят.

У прес-службі міністерства оборони України повідомили в суботу, 1 грудня: «Введення правового режиму воєнного стану передбачає в тому числі уточнення завдань Збройних Сил України та Сил територіальної оборони. Однією зі складових підготовки Збройних Сил України до відсічі збройної агресії є підготовка людських резервів.З цією метою, з 3-го грудня розпочинається цикл масштабних зборових заходів з резервістами та військовозобов’язаними».

«Зокрема, будуть проведені збори як у складі бригад (до 15 діб) так і в складі навчальних центрів (до 20 діб). Таким чином передбачається, що всі зборові заходи будуть завершені до початку Новорічних свят», – поінформували також у міністерстві.

«Водночас, заходи мобілізації проводитимуться лише у випадку відкритої агресії, але в такому випадку до Збройних Сил України призиватимуться не лише ті особи, які перебувають на зборах, а й усі резервісти та військовозобов’язані, які приписані до комплектування Збройних Сил України. Крім того, як і передбачено Стратегічним замислом застосування Збройних Сил України, наразі у визначених областях України тривають організаційні заходи створення Територіальної оборони та непорушних запасів», – розповіли також у міністерстві.

«В областях у яких запроваджено воєнний стан передбачається проведення масових зборів з військовозобов’язаними територіальної оборони тривалістю до 10 діб. Під час яких буде проведене бойове злагодження бригад та батальйонів територіальної оборони, з метою підготовки до захисту своїх областей», – повідомили також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

14:59 26 жовтня 2021 р.

У Любліні студент з України випав з вікна гуртожитку

Прокуратура з’ясовує обставини моторошного інциденту, який стався у гуртожитку на вул. Надбистрицької у Любліні. 22-річний студент випав з вікна. Є багато ознак того, що молодий чоловік покінчив життя самогубством.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу