285 сміттєвих майданчиків у Львові – переповнені, – ЛМР

20:00 5 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У Сихівськосу районі – критична ситуація на усіх контейнерних майданчиках.

У Львівській міськраді поінформували в серду, 5 липня: «Як повідомили голови районних адміністрацій, станом сьогодні на кінець дня у місті є переповненими 285 майданчиків. Зокрема, у Франківському районі – 53, у Сихівському – 146, у Залізничному – 11, у Шевченківському – 75».

Виконувач обов’язків голови Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин розповів: «У районі не вивезли сміття з 53 контейнерних майданчиків, усі вони обслуговуються компанією «АВЕ». Загалом це приблизно 356 тонн. Зараз критична ситуація по 18 контейнерних майданчиках, на яких сміття не вивозилося більше місяця.

«У Сихівському районі сміття не вивезено із 146 контейнерних майданчиків. Це більше 40% від загальної кількості ТПВ по району. Відповідно, 2190 тонн сміття у Сихівському районі залишається невивезеним, – поінформували також у міськраді. – Критична ситуація на усіх майданчиках. З них не вивозять сміття вже близько місця. За минулу добу від сміття очистили три майданчики, це приблизно 45 тонн. Неочищеними залишаються 146 майданчиків, відповідно більше двох тисяч тонн сміття залишається невивезеним у нашому районі».

«Найгірше справляється з вивезенням ТОВ «AVE-Львів». 134 неочищених майданчиків обслуговує цей перевізник», – зазначили у міськраді.

«У Залізничному районі залишаються невивезеними 11 майданчиків, які обслуговує підприємство ТОВ «AVE-Львів». Адреси невивезених майданчиків ТОВ «AVE-Львів» –вулиці Олени Степанівни, 21, Шараневича, Стороженка, 5, Шевченка 55, 77 та 107, Бортнянського, 25, Квітки-Основ’яненка, 14, Братів Міхновських, 39, Залізнична, 14а, Вернигори, 27, Затишна, 5», – констатують у міськраді.

Голова Шевченківської районної адміністрації Надія Банах зазначила: «У Шевченківському районі на теперішній час переповнено 75 сміттєвих майданчиків, критична ситуація у компанії «AVE-Львів», у них переповнений 61 майданчик. За вчорашній день компанія «AVE-Львів» очистила лише два сміттєві майданчики. Практично з 1 червня 2017 року компанія «AVE-Львів» сміття у Шевченківському районі не вивозить».

Про це повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:22 3 грудня 2021 р.

У Львові буде Різвяний ярмарок. Але менший за форматом

Сьогодні, 3 грудня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про організацію та проведення Різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок». Відтак, він відбуватиметься із 17 грудня до 20 січня із дотриманням карантинних норм.

Рубрика: Ситуації

12:46 3 грудня 2021 р.

У Львові штрафуватимуть за світлову рекламу. До 170 тис грн (відео)

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що використання світлової реклами у центральній частині міста – зоні ЮНЕСКО – заборонено. За порушення цих вимог передбачено штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу