285 майданчиків у Львові – критично переповнені сміттям, – ЛМР

18:30 4 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді пояснили: «За словами перевізників, ліміти, які вони отримали, є недостатніми».

У Львівській міськраді поінформували сьогодні, 4 липня: «Як повідомили голови районних адміністрацій, у місті досі велика кількість майданчиків, де ситуація щодо вивезення сміття є критичною. Таких майданчиків у житловому фонді станом на кінець дня сьогодні – 285. Є такі майданчики, де сміття не вивозили більше місяця. За словами перевізників, ліміти, які вони отримали, є недостатніми».

«У Франківському районі критична ситуація – на 23 майданчиках житлового фонду, де сміття не вивозиться більше двх тижнів. Реакція мешканців, звичайно, негативна», – визнали у міськраді.

Виконувач обов’язків голови Франківської районної адміністрації розповів Орест Тимчишин розповів: «23 майданчики критичні, з них 5 – компанії «САТ», 18 – компанії «АВЕ». Загалом в районі перенакопичених 65 майданчиків, з них 10 – «САТ», 55 – компанії «АВЕ». За словами перевізників, фізично нема куди вивезти такий об’єм, технічна готовність є. Точніші дані про об’єм перенакопиченого сміття будуть зранку, оскільки чимала частина твердих побутових відходів вивозиться ввечері та вночі.

Своєю чергою, голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський повідомив: «У районі – більш-менш очищені сміттєві майданчики. Були два критично переповнені на вулиці Медової Печери, 39 і 39а, біля гуртожитків університету. Однак вже до завтра їх буде повністю очищено. То були майданчики компанії «АВЕ», але з нею розірвано угоду, і зараз починаємо працювати з компанією «ГрінЕра». Сьогодні звідти вивезли велику кількість сміття. Думаю, завтра їх буде повністю очищено».

Натомість у Залізничній районній адміністрації поінформували, в районі 15 майданчиків переповнені сміттям і всі 15 є критичними. Зокрема, на вулицях Короткій, Олени Степанівни, Шараневича, Стороженка, 5, Шевченка, 55, 77 та 107, Бортнянсього, 25, Залізничній, 74, Квітки-Основ’яненка, на площі Святослава, на вулицях Братів Міхновських, 39, Залізничній, 14а, Вернигори, 27, Затишній, 5. Усього залишається приблизно 200 тонн сміття. Критичний перевізник – компанія «АВЕ Львів».

Про це повідомили сьогодні, 4 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли про ситкуцію в інших районах міста.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу