2765 заявок надійшли на Львівщині на конкурс проектів місцевого розвитку

17:10 5 лютого 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

В облраді запевнили, що докладуть максимум зусиль, аби якомога швидше завершити опрацювання 830 заявок.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні:  «У п’ятницю, 2 лютого, о 17:00 завершився прийом заявок на обласний конкурс проектів місцевого розвитку. Цього року конкурсанти подали рекордну кількість проектів – 2765. Про це інформує відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Львівської обласної ради».

«Із 2765 поданих проектів відділ відповідно до рішення Конкурсної ради до 17:00 год. 2 лютого проаналізував та надіслав на доопрацювання 575 заявок, 1360 проектам – присвоїв реєстраційні номери, 830 – опрацьовує. За словами начальника цього відділу Івана Собка, усі, хто подав заявку 1-2 лютого, чекають від сьогодні, 5 лютого, на реєстраційний номер (в ідеальному випадку) або отримають відмову, якщо пакет документів не відповідає умовам конкурсу», – розповіли також в облраді.

Іван Собко зазначив: «Згідно з рішенням Львівської обласної ради №542 відділ має 20 днів на опрацювання всіх документів. Підкреслюю, що ті, хто отримає відмову, зможе подати свою заявку вже на конкурс 2019 року. Відділ докладе максимум зусиль, аби якомога швидше завершити опрацювання 830 заявок. Опісля підготуємо аналітичну інформацію для ознайомлення громадськості та відповідно до рішення №542 всі зареєстровані заявки передамо конкурсній раді з метою допуску їх на розгляд експертної комісії».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу