27 залишених на дорогах у Львові автівок затримали електротранспорт на 12 годин

10:45 6 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У червні несприятливі дорожні обставини спричинили близько 120 простоїв у русі громадського електротранспорту на майже 90 годин.

Про це повідомили сьогодні, 6 липня, у «Львівелектротрансі» , де також поінформували: «Зокрема, у зв’язку із ДТП на дорогах міста, трапилися 64 епізоди, які повпливали на зміни руху міських трамваїв та тролейбусів із загальною затримкою у часі на 32 години.

Зафіксовано також 27 випадків паркування авто у неналежних місцях, що унеможливлювали подальший рух трамвая або тролейбуса і стало причиною затримки у русі ще на 12 годин».

«Крім того, ще 21 годину простою спровокували 20 випадків перекриття доріг мешканцями і більше як на 20 годин рух було призупинено, у зв’язку із проведенням урочистих заходів. Як наслідок, незапланований простій та відхилення від прописаного графіку руху громадського електротранспорту Львова у червні склав близько 90 годин», – розповіли також у «Львівелектротрансі».

«В одному і епізодів, який трапився 26 червня на перетині вулиць Підвальної та Руської, де водій запаркував своє авто «Фольксваген Тауреґ» у неналежному місці, чим спровокував затримку руху 12-ти вагонів трамваїв на одну годину та 40 хвилин. За дцим фактом правопорушення водія авто, який представився працівником преси, запросили у Галицький відділок поліції, а некоректно припарковане авто евакуювали на штраф майданчик», – поінформували також у «Львівелектротрансі», де також запевнили: «З цього приводу ми готуємо свої розрахунки завданих збитків та будемо позиватися до суду загальної юрисдикції, де від винуватця простою вимагатимемо компенсації збитків».

Відтак, адміністрація «Львівелектротрансу» просить водіїв не паркувати авто на шляхах курсування міських трамваїв та тролейбусів. Про це повідомили сьогодні, 6 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу