27 машин прибирають Львів від снігу, – ЛМР

19:54 9 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Вночі в місті чергуватиме 76 одиниць снігоприбиральної техніки».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 9 грудня: «У зв’язку з інтенсивними опадами у вигляді снігу, у місті в деяких районах вже працює снігоприбиральна техніку. В першу чергу, посипають складні ділянки доріг – мости та підйоми. Вночі до роботи буде залучено 76 одиниць техніки. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства».
Директор департаменту житлово-комунального господарства Ірина Маруняк розповіла: «Всі машини є на чергуванні. Вже зараз деякі райони випустили піскосії, щоб підсипати складні ділянки доріг, особливо мости та підйоми. З 18-ї години до роботи буде залучено більше техніки. Якщо сніг продовжуватиме падати, залучатиме до роботи підмітальні машини. На чергуванні вночі буде 76 одиниць техніки. На нічний період буде інтенсивний режим роботи. З 22.00 будуть працювати підмітальні машини, піскосії. Техніка працюватиме всю ніч».
«У Личаківському районі зараз працюють шість піскосіїв. З 20.00 до роботи будуть залучені ще шість піскосіїв, чотири трактори, два грейдери, чотири підмітальні машини, навантажувач і самоскид.  У Галицькому районі зараз працюють три піскосії. Вночі будуть працювати 13 одиниць техніки. У Сихівському районі працюють чотири піскосії, у Залізничному — чотири. У Шевченківськомі районі зараз працюють шість піскорозкидувачів, вночі будуть залучені до роботи 11 одиниць снігоприбиральної техніки. У Франківському районі в роботі зараз працюють чотири піскосії.  На лінії працюють 57 трамваїв та 46 тролейбусів», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:09 24 вересня 2021 р.

За 2-3 тижні Львівщина буде у червоній зоні і тут не працюватимуть ТРЦ, розважальні заклади, непродовольчі ринки та магазини, - прогноз Кузіна-Ганченка

Уже через два або три тижні кілька областей України можуть перейти до "червоної" зони адаптивного карантину. Під загрозою три регіони на сході країни і один на заході.

Рубрика: Ситуації

11:49 24 вересня 2021 р.

У Львові репресовані щомісяця отримуватимуть по 2000 гривень від міста

Виконавчий комітет міськради прийняв рішення про надання щомісячної доплати до пенсії у розмірі 2 тисячі гривень особам, реабілітованим відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу