268 майданчиків у Львові переповнені сміттям, – ЛМР

18:20 6 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Компанія «AVE-Львів» припинила вивозити тверді побутові відходи.

У Львівській міськраді поінформували сьогодні, 6 липня: «Як повідомили голови районних адміністрацій, наприкінці дня у місті є переповненими 268 майданчиків. Зокрема, у Франківському районі – 75, у Сихівському – 124, у Залізничному – дев’ять, у Шевченківському – 60».

Виконувач обов’язків голови Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин розповів: «У Франківському районі не вивезли сміття з 75 контейнерних майданчиків, усі вони обслуговуються компанією «AVE-Львів». Загалом ситуація погіршується: вчора ввечері були переповнені 53 майданчики, сьогодні зранку – 71».

У Сихівській районній адміністрації оінформували: «Сміття не вивезли з 124 контейнерних майданчиків. Критична ситуація – на усіх майданчиках. З них не вивозять сміття вже близько місця. Неочищеними залишаються 124 майданчиків. З них 122 – на обслуговуванні компанії «AVE-Львів», по одному – «Санком-Львів» та «ДВ-Екосвіт».

Голова Залізничної районної адміністрації Галина Гладяк розповіла: «У Залізничному районі станом на вечір 6 липня перенакопиченими є дев’ять сміттєвих майданчиків, і це приблизно 62 тонни сміття. Всього за минулу добу від сміття очистили два майданчики. Маємо перенакопичені майданчики на вулицях Шевченка, 55, 77 та 107, Братів Міхновських, 39, Олени Степанівни, 21, Вернигори, 27, Залізничній, 14а, Затишній, 5. Ці майданчики обслуговує підприємство ТОВ «AVE-Львів». Ще один перенакопичений майданчик – на вулиці Калнишевського, 4а. Його обслуговує ТзОВ «Санком-Львів».

«У Личаківському районі станом на ранок було два неочищені майданчики, але станом на вечір їх уже прибрали. Про це повідомив голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський.

«У Шевченківському районі на теперішній час переповнено 60 сміттєвих майданчиків. Усі невивезені майданчики належать компанії «AVE-Львів». Як повідомили в районній адміністрації, раніше сміття компанією «AVE-Львів» вивозилося по одній машині на день, а протягом останніх двох днів ТПВ не вивозять взагалі», –поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу