265 контейнерних майданчиків у Львові переповнені сміттям, – ЛМР

17:28 7 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді скаржаться: «У компанії «AVE-Львів» ситуація і надалі залишається складною».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 7 липня, що 265 контейнерних майданчиків у Львові досі переповнені сміттям. Зокрема, у Франківському районі – 71, у Сихівському – 112, у Залізничному – дев’ять, у Шевченківському – 73.

Виконувач обов’язків голови Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин поінформував: «У районі не вивезли сміття з 71 контейнерного майданчика. Всі ці майданчики обслуговує  компанія «AVE-Львів». Зранку в районі також був переповнений 71 майданчик. Сьогодні впродовждня перевізник з нашого району не вивозив нічого, бо активно працює у Сихівському та Шевченківському районах. У нас, ймовірно, забір сміття на вивезення уде вже завтра зранку. Вчора за день з нашого району було вивезено лише 80 тонн твердих побутових відходів».

Своєю чергою, у Сихівському районній адміністрації повідомили: «Сміття не вивезли з 112 контейнерних майданчиків. Критична ситуація – на усіх майданчиках. З них не вивозять сміття вже близько місця. Станом на сьогодні із 324 майданчиків неочищеними залишаються 112. Це 34,5% від загальної кількості. Відповідно 1680 тис. тонн відходів залишаються не вивезеними у нашому районі. Зі 112 неочищених майданчиків 110 на обслуговуванні компанії «AVE-Львів», два – «Санком-Львів».

Натомість голова Залізничної районної адміністрації Галина Гладяк розповіла: «У Залізничному районі станом на вечір 7 липня перенакопиченими є дев’ять сміттєвих майданчиків. Маємо перенакопичені майданчики за на вулицях Шевченка, 55, 77 та 107, Братів Міхновських, 39, Олени Степанівни, 21, Вернигори, 27, Залізничній, 14а та Затишній, 5. Ці майданчики обслуговує підприємство «AVE-Львів». Ще один перенакопичений майданчик – на вулиці. Калнишевського, 4а. Його обслуговує компанія «Санком». 

«У Личаківському районі очищені всі контейнерні майданчики. Про це повідомив голова Личаківської РА Іван Лозинський. У Шевченківському районі переповнені 73 сміттєві майданчики. З них три майданчики належать компанії «Санком» і 70 майданчики компанії «AVE-Львів». У компанії «AVE-Львів» ситуація і надалі залишається складною», – повідомили також сьогодні, 7 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу