26-31 липня в пунктах пропуску на Львівщині будуть окремі смуги руху на Світові дні молоді

13:15 15 липня 2016 р.


Фото: shoppingpl.com

Для швидкої ідентифікації для пріоритетного пропуску транспортних засобів та подорожуючих на Світові дні молоді, на лобовому склі автомобіля чи автобуса повинна бути розміщена етикетка з логотипом «СДМ»

У прес-службі Львівського обласного управління ДФС повідомили сьогодні, 15 липня, «Щоденному Львові»:  «Львівська митниця ДФС повідомляє, що у зв’язку із проведенням 26-31 липня в Кракові Світових днів молоді  (далі – СДМ), за домовленістю митних та прикордонних служб української та польської сторін, в автомобільних пунктах пропуску на кордоні з Республікою Польща зони діяльності митниці будуть визначені окремі смуги руху автомобілів та автобусів для подорожуючих на святкувань Світових днів молоді та з них, які будуть позначені логотипом «СДМ» («SDM»).   Одночасно інформуємо, що з метою швидкої ідентифікації для пріоритетного пропуску транспортних засобів та подорожуючих на Світові дні молоді, на лобовому склі автомобіля чи автобуса повинна бути розміщена етикетка з логотипом «СДМ» («SDM»)».

dailylviv.com

До теми

18:50 27 лютого 2021 р.

Пасажири з квитками до чи з Івано-Франківщини зможуть їхати без обмежень до 6 березня

Згідно з постановою №154 Кабінету міністрів України від 24 лютого Укрзалізниця з 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.

Рубрика: Ситуації

14:54 27 лютого 2021 р.

У Чернівцях у лікарні людина загинула від вибуху

27 лютого о 13:15 у м. Чернівці по вул. Героїв Майдану, 226 в палаті на 2 поверсі п’ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні № 1 стався спалах кисневої труби.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу