25 липня на Львівській залізниці – День відкритих дверей

12:00 12 липня 2016 р.


Фото: railway.lviv.ua

Охочих знайти робоче місце у залізничній галузі запрошують 25 липня об 11:00 у приміську залу центрального вокзалу станції Львів.

«25 липня на регіональній філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбудеться День відкритих дверей», – повідомили сьогодні, 12 липня, в прес-службі Львівської залізниці, де також розповіли подробиці:

«Охочих знайти робоче місце у залізничній галузі запрошують об 11:00 у приміську залу центрального вокзалу станції Львів. Під час заходу усі бажаючі матимуть можливість дізнатися про актуальні вакансії на підприємствах магістралі, особисто поспілкуватися із залізничниками, поставити  свої запитання та отримати детальну інформацію щодо діяльності галузі.

Керівник регіональної філії «Львівська залізниця» Іван Груник. зазначив: «Сьогодні на підприємствах Львівської магістралі є категорії робітничих професій, які нагально потребують укомплектування – нам потрібні токарі, слюсарі, електрики та інші фахівці. Середня заробітна плата на залізниці складає 5 тис 280 грн., також ми будемо розглядати можливість підвищити премії працівникам робітничих професій до 40%, аби вони отримували гідну винагороду за свою працю. Окрім того, щодо необхідності підвищення заробітної плати ми скерували листи до правління ПАТ «Укрзалізниця».

День відкритих дверей – це новий проект одного з найбільших роботодавців в Україні – ПАТ «Укрзалізниця», започаткований з метою прозорого пошуку співробітників на вакантні посади, який допоможе знайти своє робоче місце в залізничній галузі. У тому числі – й представникам масових професій».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу