24-та бригада зі Львівщини втратила ще одного бійця

17:30 13 червня 2018 р.

  • 0
  • 930


Фото: facebook.com/zaliznabrygada

Неподалік Новгородського на околицях Горлівки загинув 26-річний волинянин Микола Вільчинський.

У 24-й окремій механізованій бригаді імені короля Данила з Яворова на Львівщині розповіли в середу, 13 червня: «Ще одна непоправна втрата у лавах Королівської бригади – вчора неподалік Новгородського на околицях тимчасово окупованої Горлівки, загинув волинянин Микола Вільчинський, який народився 1992 року на Горохівщині. На початку війни він був мобілізованим, а згодом вирішив піти на контракт у ЗСУ».

«Друзі та побратими відзначають те, що Микола був надзвичайно веселою та життєрадісною людиною, а разом із тим – справжнім бійцем та патріотом. У 26-річного юнака, який тільки розпочинав жити по-справжньому, залишилися батьки, молода дружина та двоє малих діточок. Низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю бійця! Співчуваємо його рідним та близьким», – повідомили також у 24-й окремій механізованій бригаді імені короля Данила.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:15 17 серпня 2018 р.

На Львівщині профінансували 23,6% обласних програм

Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської облради проаналізувала звіти про виконання обласних цільових програм за підсумками першого півріччя й заслухала керівників департаментів Львівської ОДА, профільні програми яких мають низький відсоток виконання.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 90