24 людини загинули цього року на водоймах Львівщини

16:35 6 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: mns.gov.ua

Рятувальники радять купатися в спеціально відведених для цього місцях.

У Львівському обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України повідомили сьогодні, 6 липня: «Щороку з встановленням теплої погоди люди масово вирушають на відпочинок до водойм. Досить часто громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків. З початку року на території Львівської області на водоймах загинули 24 людини, з них чотири дитини».

«Аби за період літнього сезону число трагічних випадків на воді не збільшилося, рятувальники постійно проводять роз’яснювальну роботу із туристами на пляжах. Так, 6 липня рятувальники Миколаївського районного сектору ГУ ДСНС України у Львівській області провели профілактичний рейд на озері «Задорожнє», що розташоване на території Гонятичівської сільської ради Миколаївського району. Рятувальники поспілкувалися із туристами про правила безпечного відпочинку на воді та наголосили на правилах купання у затоплених кар’єрах», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«Людям роз’яснили, про усі можливі небезпеки, які можуть підстерігати на людину у воді. Найпоширенішою причиною загибелі дорослих та дітей під час купання чи риболовлі є власна необережність: вживання спиртних напоїв знижує інстинкт самозбереження та штовхає до необдуманих вчинків, пірнання у незнайомому місці, що може призвести до травмування. Дитячі пустощі у воді та відсутність контролю за дітьми з боку дорослих загрожує нещасними випадками. Плавання у човні без засобів порятунку також небезпечна розвага», – повідомили також в обласному управлінні ДСНС.

«Щоб захистити своє життя, рятувальники радять купатися в спеціально відведених для цього місцях. Також слід пам’ятати про заборону вживання спиртних напоїв під час відпочинку на воді, адже більшість дорослого населення тонуть перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння», – повідомили також сьогодні, 6 липня, в прес-службі Львівського обласного управління ДСНС.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів