24 львів’янина загинули на водоймах, – ЛМР

17:00 12 липня 2017 р.


Фото: mns.gov.ua

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міськради Віктор Іваніцький попередив: «24 львів’янина загинули на водоймах поза межами міста, зокрема – й у місцях, не відведених для купання».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 12 липня: «Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР закликає мешканців бути обережними під час відпочинку і не нехтувати правилами поведінки на воді. Цього літа купальний сезон відкрито на двох озерах у Брюховичах, та одному у Винниках, інші ж водойми на території Львова є непридатними для купання!. У Львові є понад 122 водойми (в тому чисоі річки й потічки), на яких заборонено купатися! Це природні, декоративні, пожежні і технічні водойми та відстійники».

А начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міськради Віктор Іваніцький наголосив: «На жаль, в нас гинуть люди, як правило, на водних об’єктах, які не призначені для купання. Окрім того, 24 львів’янина загинуло на водоймах поза межами міста, зокрема – й у місцях, не відведених для купання. Торік на непридатних для купання водоймах у Львові загинуло троє людей. Хочу акцентувати увагу, що у самому Львові є 97 водних об'єктів, у Брюховичах – 26, у Винниках – шість, а дозволено купатись тільки на трьох. На жаль, мешканці у нетверезому стані заходять у воду, в якій хочуть охолонути, тому наслідки плачевні».

«На всіх облікованих водних об’єктах адміністративних територій, які не підготовлені для масового відпочинку на воді, встановлюються попереджувальні щити із вказівниками про заборону купання та з інформацією про наявність забруднюючих речовин», – поінформували також у міськраді.

А начальник відділу захисту населення та територій управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Євген Басан наголосив: «Проблема в тому, що є люди, які свідомо порушують заборони, ловлячи рибу та купаючись у водоймах, які не є для цього призначені. Безперечно, є періодичне патрулювання території водних об’єктів поліцією і працівниками ЛКП, але без розуміння людей вони не матимуть потрібного результату. Проте варто й відзначити, що в останні роки відношення людей суттєво змінилося в кращу сторону. Є ініціативні групи мешканців, які самі вивішують наліпки і плакати з забороною купання, фотографують порушників, окультурюють і прибирають засмічені території біля водних об’єктів. З таких прикладів – озеро на вулиці Замарстинівській».

«У разі виникнення надзвичайних ситуацій та подій на водоймах, необхідно невідкладно повідомляти чергового ГУ ДСНС України у Львівській області за телефоном 101, Центральної рятувально-водолазної служби Товрятводу України у Львівській області за телефоном 097-017-00-20. У 2016 році відпочинок «на воді» був дозволений лише на одній базі відпочинку – «Винниківське озеро» ТзОВ «Краківський ринок». Орендарі водних об’єктів ТзОВ «Колиба» та ФОП «Савчук» у смт. Брюховичі не змогли своєчасно завершити реконструкції пляжів і підготувати їх до літнього сезону відпочинку містян», – повідомили також сьогодні, 12 липня, в прес-службі Львівської міськради та опублікували «Довідку для мешканця».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу