23 табло у Львові повідомляють про прибуття трамваїв | Новини Львова

23 табло у Львові повідомляють про прибуття трамваїв

10:45 15 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові встановлені 24 електронні табло, які відображають години прибуття трамваїв.

Про це повідомили в п’ятницю, 15 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що 23 електронні табло працюють у звичному режимі. Натомість табло на площі Двірцевій не працює у зв'язку з її реконструкцією.

У «Львівавтодорі» запевнили, що його працівники щодня моніторить роботу електронних табло у Львові і всі вони відображаються на центральному пульті підприємства. Тому зміни режиму роботи табло відразу відомі працівникам підприємства й виправляються.

Найчастіше збій у роботі табло трапляється внаслідок аварійних вимкнень світла, від чого табло не працюють зовсім. А після цього трапляється збій програми, тому треба час на нове перевлаштування.

Також буває тимчасове неспівпадіння приїзду транспорту з інформацією на табло, внаслідок автомобільних аварій або перевлаштування графіку руху транспорту. Причиною того, що табло тимчасово не працюють, є також реконструкція доріг, заміна кабелів тощо.

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк зазначила: «На завершальній стадії тендерні процедури з впровадження електронного квитка. Сподіваємося цього року матимемо переможця, щоб розпочати впроваджувати. Паралельно із впровадженням е-квитка будемо розміщувати електронні табло і графік руху автобусів, тролейбусів».

Як інформував «Щоденний Львів», депутати ЛМР вважають необґрунтованим подорожчання проїзду.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:42 14 липня 2020 р.

У Золочеві зібралося віче проти самовільного будівництва московської церкви

У вівторок, 14 липня, на Львівщині біля самовільного будівництва церкви УПЦ (МП) в Золочеві по вул. Труша, 9 зібралися десятки людей і вимагають, аби люди з-за брами вийшли до громади

Рубрика: Ситуації

20:21 14 липня 2020 р.

Українцям дозволили в'їзд ще в дві країни

Українці знову можуть подорожувати на Багамські острови та до Лівану, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час брифінгу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу