21 місцева пожежна запрацювала торік на Львівщині

16:14 9 лютого 2018 р.

31 травня відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди в селищі Меденичі у Дрогобицькому районі.

31 травня відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди в селищі Меденичі у Дрогобицькому районі.
Фото: lviv.dsns.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «У кожній з новостворених об’єднаних територіальних громад запропоновано створення місцевих пожежних команд.

Директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександр Харчук розповів сьогодні, 9 лютого, під час звіту про розбудову ефективної системи цивільного захисту населення у новостворених об’єднаних територіальних громадах. Зокрема, він запевнив: «У 2017 році на Львівщині створили 21 місцеву пожежну команду.

Олександр Харчук також зазначив: «У кожній з новостворених об’єднаних територіальних громад запропоновано створення місцевих пожежних команд. У минулому році ми створили двадцять одну. Це дозволить значно зменшити час доїзду до місць виникнення пожеж. Відповідно, це дасть можливість покращити як реагування, так і зберегти матеріальні цінності, людські життя у разі виникнення пожеж у житловому та адміністративному фондах».

Директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації додав: «Зокрема, їх створили у Турківському, Самбірському, Старосамбірському, Дрогобицькому, Стрийському, Мостиському, Жидачівському, Миколаївському, Городоцькому, Яворівському, Жовківському, Сокальському, Перемишлянському, Золочівському, Радехівському, Кам’янка-Бузькому  районах Львівської області. У 2018 році плануємо спільно з відповідними структурами створити ще 25 таких команд».

Про це поінформували в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

12:32 26 травня 2022 р.

На Львівщині активізувалися змії: як допомогти

Учора, 25 травня, у Львівську обласну клінічну лікарню з діагнозом укус змії, госпіталізували жінку 1941 року народження, жительку с. Боринечі Стрийського району. Стан потерпілої – середньої важкості.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу