21 місцева пожежна запрацювала торік на Львівщині

16:14 9 лютого 2018 р.

31 травня відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди в селищі Меденичі у Дрогобицькому районі.

31 травня відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди в селищі Меденичі у Дрогобицькому районі.
Фото: lviv.dsns.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «У кожній з новостворених об’єднаних територіальних громад запропоновано створення місцевих пожежних команд.

Директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександр Харчук розповів сьогодні, 9 лютого, під час звіту про розбудову ефективної системи цивільного захисту населення у новостворених об’єднаних територіальних громадах. Зокрема, він запевнив: «У 2017 році на Львівщині створили 21 місцеву пожежну команду.

Олександр Харчук також зазначив: «У кожній з новостворених об’єднаних територіальних громад запропоновано створення місцевих пожежних команд. У минулому році ми створили двадцять одну. Це дозволить значно зменшити час доїзду до місць виникнення пожеж. Відповідно, це дасть можливість покращити як реагування, так і зберегти матеріальні цінності, людські життя у разі виникнення пожеж у житловому та адміністративному фондах».

Директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації додав: «Зокрема, їх створили у Турківському, Самбірському, Старосамбірському, Дрогобицькому, Стрийському, Мостиському, Жидачівському, Миколаївському, Городоцькому, Яворівському, Жовківському, Сокальському, Перемишлянському, Золочівському, Радехівському, Кам’янка-Бузькому  районах Львівської області. У 2018 році плануємо спільно з відповідними структурами створити ще 25 таких команд».

Про це поінформували в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу