21-25 вересня на Львівщині проведуть міжнародні навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

11:00 12 вересня 2015 р.


Фото: mns.gov.ua

Буде імітовано обвал сіркової шахти, спричинений вибухом газоповітряної суміші.

Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Євроатлантичним координаційним центром реагування на катастрофи проводитимуться у Львівській області з 21 до 25 вересня 2015 року спільні міжнародні польові навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру «Україна -2015». Починаючи з 2000 року, це вже п'ятнадцяті польові навчання, які проводяться Євроатлантичним координаційним центром реагування на катастрофи.

Загалом, у міжнародних навчаннях візьмуть участь більш ніж 1100 учасників із 33 країн, з-поміж яких 30 є країнами членами та партнерами НАТО. Команди зі шести країн-членів та восьми держав-партнерів НАТО візьмуть участь у навчаннях, а з дев’яти країн – надішлють своїх офіцерів для роботи в штабі навчань. Також очікується близько 60-ти спостерігачів високого рівня із 21-ї країни світу.

Навчання «Україна -2015» дозволять країнам-членам і державам-партнерам НАТО на практиці відпрацювати механізми реагування на надзвичайні ситуації різного характеру та сприятимуть підвищенню злагодження дій рятувальних команд в умовах надзвичайних ситуацій. У ході навчань країни-члени і держави-партнери НАТО практикуватимуть процедури і можливості для того, щоб поліпшити здатність країни реагувати на катастрофу. Навчання також сприятимуть зміцненню державного потенціалу країни для ефективної координації заходів з ліквідації наслідків стихійного лиха.

За сценарієм навчань буде імітовано обвал сіркової шахти, спричинений вибухом газоповітряної суміші. Вибух буде генерувати сильні локалізовані сейсмічні хвилі, що спричинить велику кількість жертв і значні пошкодження критичної інфраструктури, у тому числі хімічні розливи та інцидент з радіаційними речовинами.

Навчання складатимуться з наступних етапів: 20-22 вересня – організація операцій на місці, прийом команд, церемонія відкриття та прес-конференція (21 вересня), підготовка учасників і командно-штабні навчання; 23 вересня – польові навчання на об'єктах; 24 вересня – відпрацювання практичних заходів щодо проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт в стислих часових рамках, наближених до реальних умов, прес-конференція та церемонія закриття.

Про це повідомили сьогодні, 12 вересня, на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

dailylviv.com

До теми

16:42 23 жовтня 2021 р.

25 жовтня мобільні групи відзвітують про результати посилення контролю на Львівщині за пасажирськими перевезеннями

У понеділок, 25 жовтня, відбудеться брифінг щодо роботи спільних мобільних груп щодо посилення контролю у сфері пасажирських перевезень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу