20 офіцерів з Львівщини йдуть служити на півтора року

11:13 24 листопада 2020 р.

Військову службу відібрані за 16 військово-обліковими спеціальностями проходитимуть у місцях постійної дислокації частин.

Про це Львівський обласний військовий комісаріат сьогодні повідомив Dailylviv.

На Львівщині завершується осінній призов офіцерів запасу на військову службу за призовом осіб офіцерського складу. Наприкінці листопада 20 офіцерів, які раніше закінчували військові кафедри і не проходили службу в Збройних силах, вирушать у навчальні центри на курси перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Навчання триватимуть три місяці, після чого ці військовослужбовці будуть призначені на посади у військових частинах. Термін служби для призваних офіцерів запасу - півтора року. Під час осіннього призову осіб офіцерського складу запасу кількість охочих значно перевищувала кількість вакантних посад у військових частинах. Відбір кандидатів проводився за 16 військово-обліковими спеціальностями. За призваними із запасу військовослужбовцями зберігається попереднє місце роботи та середньомісячний заробіток. На офіцерів запасу розповсюджується ввесь пакет соціальних пільг та гарантій військовослужбовців за контрактом.

Офіцерів запасу, призваних на військову службу, в район виконання завдань не відправляють. Військову службу вони проходять у місцях постійної дислокації частин.

Дипломовані військовослужбовці володітимуть державною мовою

У пайку військовослужбовця буде більше м'яса

dailylviv.com

До теми

18:45 25 січня 2021 р.

Єврокомісія запропонувала жорсткіші вимоги для в'їзду в ЄС

Європейська комісія у понеділок запропонувала нові жорсткіші вимоги для мандрівників, які в’їжджають до Євросоюзу з-за меж ЄС, та оновила критерії, які держави-члени повинні враховувати, знімаючи обмеження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу