192 сміттєві майданчики у Львові ще переповнені, – ЛМР

09:00 11 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді запевнили: «Зранку на тих майданчиках, які є очищені, розпочали наклеювати наліпки щодо роздільного сортування сміття».

У Львівській міськраді повідомили у вівторок, 11 липня, що сьогодні сміттєвози очистили у Львові лише всі майданчики у Галицькому та Личаківському районах, натомість не вивезли тверді побутові відходи зі 183 (15%) контейнерних майданчиків біля житлових будинків. Зокрема, у Шевченківському районі – зі 48, у Залізничному – з 12, Франківському – зі 60, Сихівському – 63. Перенакопиченими залишилися також три контейнерні майданчики біля закладів освіти й п’ять – біля закладів охорони здоров’я.

Про це повідомили сьогодні, 11 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Сьогодні зранку на тих майданчиках, які є очищені, розпочали наклеювати наліпки щодо роздільного сортування сміття. Наразі робота триває у Сихівському районі. Згодом такі наліпки будуть розміщені у всіх районах Львова».

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу