19 жовтня на Львівщині увімкнуть сирени

17:45 13 жовтня 2016 р.

Наступної середи, 19 жовтня, в період з 14:40 до 15:00 департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитимуть навчальне оповіщення населення Львова та області за сигналами цивільного захисту.

Як повідомили сьогодні, 13 жовтня, в прес-службі обласної державної адміністрації, очільник департаменту департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА Олександр Харчук розповів, що наступної середи на Львівщині увімкнуть електросирени, звучання яких означатиме сигнал цивільного захисту «Увага всім!». Почувши його, треба буде негайно увімкнкти гучномовці проводового радіомовлення, налаштувати ефірні радіоприймачі в УКХ та ФМ діапазоні на хвилю Першого каналу Українського радіо, Львівського радіо та Українського радіо «Культура», а телеприймачі переключити на Перший Національний канал України або канал обласного телебачення і прослухати подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації. 

Повідомлення цивільного захисту передаватимуть упродовж п’яти хвилин після подачі звукового сигналу «Увага всім!». У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення буде навчальною, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення закликають зберігати спокій.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу